Hakkımızda

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve konularında tecrübeli bir ekip olarak, “Yurt dışında Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı” adı altında bu alanlarda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Öncelikle yurt dışında eğitim konusunda; verimli ve sonuç odaklı eğitim almanın önemini bildiğimiz için bunu sağlayan ve alanında en iyi okullarla anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Okullarla yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği ücretsiz danışmanlık sağlıyor, tüm eğitim dallarında kapsamlı hizmet veriyoruz. Dil okulları, yaz kampları, lise, üniversite, yüksek lisans, mesleki sertifika ve diploma programları ile online eğitim hizmetlerimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz sizin karar verme aşamanızdan, yurt dışında okullara yerleştirilmenize kadar uzanan süreçte devam etmektedir.

Okul önerileri ve danışmanlık, okul kayıt işlemleri, vize işlemleri, uçak biletleri, çeviri hizmetleri, yurt dışında rehberlik hizmetleri gibi tüm aşamalarda hizmet veriyoruz.

 

 Yurt dışında yaşam konusunda, www.goforglobal.net sitemiz altında oturum, gayrimenkul alımı, şirket kurulumu, çalışma izni, sponsor lisansı, ikinci vatandaşlık gibi belli başlı ülkelerin uygulamaları hakkında sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Değerlendirmeler sonucunda tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Öğrenci vizesi, oturum ve vatandaşlık sağlanması hizmetlerinin yanında her zaman ihtiyacınız olabilecek turistik ve iş seyahati vizeleri için de ekibimiz mevcuttur.

 

Bu hizmetlerimize ilave olarak tecrübeli çevirmenlerimizle teknik tercüme, yeminli tercüme gibi ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. 

 

 

Saygılarımla,

 

EBRU YARAR

Direktör

İletişim Formu
İletişim Bilgileri

 

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. And Plaza No:8/10D Ataşehir İstanbul

 

0216 939 67 31 

0532 450 97 54

info@goforglobal.net

© 2016 by

GoLiveStudy Yurt Dışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon