Yurtdışı Yaşam

 

Kanada, Amerika, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde oturum alarak yaşayabilir ve vatandaşlık sürecini başlatabilirsiniz. Kendiniz ve tüm aileniz için ikinci vatandaşlık sağlamak, gayrimenkul alımı ya da yatırım yaparak oturum almak tahmin edildiği gibi zor değildir. Bunun için yetkili avukatlarımız ve yabancı uzman global danışmanlar vasıtasıyla size profesyonel destek veriyor, başvuru hizmeti sağlıyoruz.

İngiltere Vatandaşlığı - Ankara Antlaşması

Ankara Anlaşması, Türkiye ile Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir anlaşma olup günümüzde İngiltere ile aramızda geçerliliğini aktif olarak devam ettirmekte ve böylece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işini kurup, oturum alıp, İngiliz vatandaşlığı edinmeleri için hak sağlamaktadır. Başvuru sahibi ve ailesi İngiltere’ye kabul edildiği andan itibaren devletin sunduğu eğitim ve sağlık hizmetlerinden İngiliz vatandaşlarıyla aynı şekilde faydalanabilmektedir. Yatırımcı vizelerine göre çok daha avantajlı görünen bu vize türü için başvuru ve neticelenme süreci de çok hızlıdır.

Kişilerin kendi işini kurması zorunluluğu olan bu başvuru türünde İngilizce bilgisi, iş tecrübesi, yapmak istenilen işe göre bir sermaye ve girişimci adaylığını destekleyici bazı belgeler aranmaktadır. İş kuracak olan kişinin ailesi de beraberinde tüm haklara sahip olmakla birlikte işi kuran kişinin eşinin çalışma izni de mevcut olmaktadır.

 

Sizin için hazırladığımız iş planı ve başvuru dosyası ile birlikte tüm başvurunuzu İngiltere'deki yetkilendirilmiş avukatlar ile birlikte tamamlıyoruz. Vize  sürecinde ve sonrasında İngiltere’ye adım attıktan sonraki süreçte size yol göstermekte, gerekli bağlantıları sağlamakta ve detaylı bilgi paylaşımımızı sürdürmekteyiz. Birinci yılın sonundaki vizenizin uzatma döneminde de destek olmaya devam ediyoruz.

Ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi alındıktan sonra hızlıca başvurnuz hazırlanma 1-2 ay gibi kısa sürede başvurunuz yapılmaktadır. 

 

Değerlendirme ve detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz.

 

BUSINESS PLAN (İŞ PLANI) HİZMETİ

Ankara Anlaşması hazırlık sürecinde bazı adaylar sadece iş planına (business plan) ihtiyaç duymaktadır. Diğer süreçlerden ayrı olarak iş planı hazırlama hizmetini ayrıca da vermekteyiz.

 

Sadece iş planı ihtiyaçlarında da bizimle iletişime geçebilir; kısa sürede tüm prosedürlere uygun olarak, iş planınızın hazırlanması için çalışma başlatabilirsiniz. 

İş planı / business plan her ne kadar Ankara Anlaşması' nın bir parçası olsa da farklı ülkeler ve kurumsal ihtiyaçlar için de business plan hazırlıyoruz. Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ

 

Aile birleşimi vizesi için İngiltere'de yetkili avukatlarımız ile birlikte tüm işlemlerinizi tamamlıyor, başvurunuzu hazırlıyoruz.

Aile birleşimi vize talepleriniz için bize ulaşın.

 

 

 

 

İletişim Formu
İletişim Bilgileri

 

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. And Plaza No:8/10D Ataşehir İstanbul

 

0216 939 67 31 

0532 450 97 54

info@goforglobal.net

© 2016 by

GoLiveStudy Yurt Dışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon