Yurtdışı Eğitim


Yurtdışında dil eğitimi, lise, üniversite, yüksek lisans öğrenimi ve eğitiminizi destekleyici sertifika programları ile online eğitim kapsamında üniversite, master, sertifika programları için en uygun seçenekleri talepleriniz doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

Yurtdışında Lise Eğitimi

Kanada, Amerika ve İngiltere’de Lise eğitimi almak birçok yönden avantajlı olup, üniversiteye geçişte size kolaylık sağlamaktadır. Lise eğitiminize başından itibaren bu ülkelerde başlayabilir, dilerseniz 11. ya da 12. sınıfta da kayıt olabilirsiniz. Size üniversitede okumak isteyeceğiniz bölümün kapıları liseden itibaren açılmış olacak ve aynı zamanda eğitim süresince çalışma izniniz de olacaktır. Acentesi olduğumuz okullar veya sizin arzu edeceğiniz okullardan taleplerinize en uygun seçenekler ile her türlü hizmeti sunuyoruz.

Kanada’da Lise Eğitimi

Kanada’da lise eğitimi almak için lisenin son sınıfında veya önceki dönemlerinde geçiş yaparak eğitiminize başlayabilirsiniz. Lise eğitiminin son senelerinde alacağınız derslerin üniversitede okumak istediğiniz bölüme de faydası olacağını belirtmekte yarar var. Dolayısıyla lise eğitiminiz tamamlandığında üniversitede belirleyebileceğiniz bölümü rahatça tercih edebilir, dünyanın önde gelen eğitim sistemlerine sahip ülkelerden biri olan Kanada’da üniversiteye kolayca girebilirsiniz. Kanada’da üniversite boyunca çalışma izniniz devam eder. Sonrasında ise size uygun iş imkanları ya da eğitiminize devam etmek gibi tercihlerle vatandaşlığa giden yolda da adım atmış olursunuz.

 

Kanada'da anlaşmalı olduğumuz liseler: 

 

İngiltere’de Lise Eğitimi

İngiltere’de lise eğitimi almak için lise başlangıcında, hatta 11-12. Sınıfta bile kayıt olmanı mümkündür. İngiltere’de alacağınız lise eğitimi size, hem Türkiye’de hem de yurt dışında en iyi üniversitelere girmenizde çok büyük avantaj sağlamaktadır.

 

İngiltere'de yerleştirme yaptığımız liselerden bazıları:

ACS International Schools

TATIS American School in England

 

 

 

 

 

 

 

 

Amerika’da Lise Eğitimi

Amerika’da lise eğitimi son yıllarda oldukça tercih edilen bir alternatif olmaktadır. Amerika’da lise eğitimini tamamlamak, dünyanın önde gelen okullar ve eğitim sistemi olması sebebiyle oldukça avantaj sağlamakta, en iyi üniversitelere kolayca geçiş imkanı sunulmaktadır. Amerika’daki liseler, fiyat bilgisi, başvuru şartları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilir ya da bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

İletişim Formu
İletişim Bilgileri

 

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. And Plaza No:8/10D Ataşehir İstanbul

 

0216 939 67 31 

0532 450 97 54

info@goforglobal.net

© 2016 by

GoLiveStudy Yurt Dışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon