Yurtdışı Yaşam

 

Kanada, Amerika, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde oturum hakkı alabilir ve vatandaşlık sürecini başlatabilirsiniz. Kendiniz ve tüm aileniz için ikinci vatandaşlık sağlamak, gayrimenkul alımı ya da yatırım yaparak oturum almak tahmin edildiği gibi zor değildir. Bunun için yetkili avukatlarımız ve yabancı uzman global danışmanlar vasıtasıyla size profesyonel destek veriyor, başvuru hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca Türkiye'de oturum ve vatandaşlık başvurusu yani Türkiye'den gayrimenkul alımı ile vatandaşlık başvurusu süreçleriniz için de hizmet vermekteyiz. 

Kanada Vatandaşlığı

Kanada her yıl bir program çerçevesinde belirli sayıda göçmen alımı yapmaktadır.

Güncel olarak Nitelikli Göçmenlik Programı, Self Employed Göçmenlik Programı ve Yatırımcı Programları üzerinden başvurular yapmak mümkündür.

Nitelikli Göçmenlik Programı

Belli bir puanlama sistemi mevcuttur. İngilizce bilgisi, Üniversite mezuniyeti, yaş ve iş tecrübesi gibi kriterler puanlamada önem taşımaktadır. Kriterleriniz ile oluşacak olan detaylı puanlama için ücretsiz değerlendirme hizmetimiz mevcuttur. Bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz bilgi formumuzu doldurup sizi aramamızı da talep edebilirsiniz. Değerlendirme, detaylı bilgi ve başvurunuz için size hemen yardımcı olalım.

 

Self Employed Göçmenlik Programı

 

Kendinize ait sanat, spor ve benzeri alanlarda icra ettiğiniz bir mesleğiniz varsa, bu meslek dalı üzerinden Self Employed başvurusu yapılabilmektedir.  Bu meslekler aşağıdaki gibidir:

 

Yazar ve Editörler

Gazeteci ve haberciler

Yapımcı, aranjör ve yönetmenler

Müzisyen ve şarkıcılar

Oyuncu ve dansçılar

Ressam ve benzer sanat dalı ile uğraşanlar

Fotoğrafçılar

Grafik tasarım ve illüstrasyon işiyle uğraşanlar

İç mimarlar ve dekoratörler

Tiyatro, moda tasarımcıları ve benzeri yaratıcı tasarımcılar

Sporcular ve Antrenörler

 

Değerlendirme, detaylı bilgi ve başvuru talebiniz için bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz bilgi formumuzu doldurup sizi aramamızı da talep edebilirsiniz. Yüz yüze görüşüp size yardımcı olalım.

 

İngiltere Vatandaşlığı - Ankara Antlaşması

Ankara Anlaşması, Türkiye ile Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir anlaşma olup günümüzde İngiltere ile aramızda geçerliliğini aktif olarak devam ettirmekte ve böylece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işini kurup, oturum alıp, İngiliz vatandaşlığı edinmeleri için hak sağlamaktadır. Başvuru sahibi ve ailesi İngiltere’ye kabul edildiği andan itibaren devletin sunduğu eğitim ve sağlık hizmetlerinden İngiliz vatandaşlarıyla aynı şekilde faydalanabilmektedir. Yatırımcı vizelerine göre çok daha avantajlı görünen bu vize türü için başvuru ve neticelenme süreci de çok hızlıdır.

Kişilerin kendi işini kurması zorunluluğu olan bu başvuru türünde İngilizce bilgisi, iş tecrübesi, yapmak istenilen işe göre bir sermaye ve girişimci adaylığını destekleyici bazı belgeler aranmaktadır. İş kuracak olan kişinin ailesi de beraberinde tüm haklara sahip olmakla birlikte işi kuran kişinin eşinin çalışma izni de mevcut olmaktadır.

 

Sizin için hazırladığımız iş planı ve başvuru dosyası ile birlikte tüm başvurunuzu biz tamamlıyoruz. Vize  sürecinde ve sonrasında İngiltere’ye adım attıktan sonraki süreçte size yol göstermekte, gerekli bağlantıları sağlamakta ve detaylı bilgi paylaşımımızı sürdürmekteyiz. Birinci yılın sonundaki vizenizin uzatma döneminde de destek olmaya devam ediyoruz.

Değerlendirme ve detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Amerika'da Yaşam

Yatırımcı EB5 Programları

Amerika’da güvenilir projelere yatırımcı olarak katılım başvurunuz ile birlikte EB-5 vizesi edinip ailenizle birlikte oturum ve hatta sonrasında da vatandaşlık hakkı tanınmaktadır. Portfoyumuzde bulunan 500,000 USD ve 1,000,000 USD yatırım ile başvuru yapılabilecek projeler ve programın tüm detayları hakkında sunumumuzu edinmek için bizi arayabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz.

 

E1/E2 Girişimci Programı Başvuruları

Amerika'da minimum 100,000 USD tutarındaki girişimlerinizi titizlikle değerlendiriyoruz ve başvurunuzu konusunda uzman avukatlarımız vasıtasıyla hızlıca gerçekleştiriyoruz. 

 

Greencard Çekilişi – “Diversity Visa Program” İçin Başvuru

Her yıl Ekim ayında başvuruları yapılan ve Mayıs ayında da sonuçları açıklanan Diversity Visa Program yani greencard çekilişi için başvurunuzu sizinle beraber çok kısa zamanda yapabiliriz.

Değerlendirme ve detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Karadağ'da Oturum İzni

Karadağ - Montenegro Oturum İzni Programı

İş kurmak

Gayrimenkul Alımı

Karadağ'da iş kurarak ya da gayrimenkul alımı yaparak oturum izni alabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Ekibimiz size sürecin başlangıcından sonuna kadar her aşamada birebir destek olur ve çok kısa sürede oturum kartınızı edinirsiniz. 

Süreç hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İletişim Formu
İletişim Bilgileri

 

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. And Plaza No:8/10D Ataşehir İstanbul

 

0216 939 67 31 

0532 450 97 54

info@goforglobal.net

© 2016 by

GoLiveStudy Yurt Dışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon